O nás

Chalúpka na Orave sa nachádza v menšej obci Istebné v tichom oravskom prostredí, obklopená horami Malej Fatry. Návšteva tohto miesta ponúka rôzne možnosti letnej či zimnej turistiky spojenej so zábavou, relaxom a potulkami za kultúrnymi pamiatkami. Priamo v Istebnom stojí za obdiv drevený vidiecky kostolík, ktorý sa dokonca stal národnou kultúrnou pamiatkou. Svojím hosťom odporúčame aj prehliadku ľudovej architektúry v  Múzeu oravskej dediny alebo návštevu dominantného Oravského hradu v obci Oravský Podzámok. Jednou z najkrajších turistických trás Národného parku Malá Fatra je túra cez sústavu tiesňav a kaňonov v národnej prírodnej rezervácii Rozsutce, tzv. Jánošíkove Diery. Milovníci vodnej zábavy a relaxu ocenia neďaleký aquapark AquaRelax Dolný Kubín s ponukou tobogánov, vodných atrakcií a wellness služieb. V jeho tesnej blízkosti sa nachádza známe lyžiarske stredisko SKI PARK Kubínska hoľa, ktoré je vyhľadávané pre svoje upravené zjazdovky a špičkové služby.

Collage Istebné

Ponúkame Vám veľmi pekné ubytovanie v Chalúpke na Orave s celkovou kapacitou 11 osôb. Na prízemí chalúpky za zádverím sa nachádza tradične zariadená spoločenská miestnosť s televízorom so satelitom, jedálenskou časťou a plne vybavenou kuchyňou, ktorá je oživená rozprávkovou kachľovou pecou. Na medziposchodí objektu nájdete chodbu s rozkladacou váľandou, kde sa v prípade potreby pohodlne vyspia dve osoby. Podkrovie chalúpky je tvorené dvoma spálňami, jednou trojlôžkovou a jednou štvorlôžkovou s možnosťou jednej prístelky. K izbám patrí spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Pre zabezepčenie komfortu ubytovaných hostí je v chalúpke k dispozícii aj druhá samostatná toaleta, umiestnená na prízemí.

Vo dvore sa nachádza terasa aj altánok s vonkajším posedením a možnosťou grilovania a opekania rôznych dobrôt. Deti isto poteší pieskovisko s pripravenými hračkami ako aj priestranná záhrada, kde sa môžu vyšantiť.

Svoje autá si môžete pokojne zaparkovať v bezpečí priamo pri chalupe.

Ak Vás oslovila Naša chalúpka tak neváhajte a rezervujte si pobyt alebo Nás kontaktujte pre bližšie informácie. Ďakujeme a tešíme sa na Vašu návštevu.